Загальний масаж тіла

Професійний масаж - це приємна і вкрай корисна процедура, що дозволяє розслабити всі м`язи тіла, зняти напругу в місцях м`язових затискачів і нервового напруження, в значній мірі знизити вплив стресу, підвищити настрій і активізувати внутрішні, резервні механізми відновлення організму. Більш того, правильний масаж, зроблений руками досвідченого майстра, дозволяє ефективно коригувати фігуру і досягати антицелюлітного і омолоджуючого ефекту. Це саме те, що має на увазі масаж в медцентрі "Гармонія"!

Послуга масажу в нашому салоні дозволить вам на час втратити рахунок хвилинам і розчинитися в розслабленні і насолоді в умілих руках масажиста. Правильні масажні рухи нормалізують кровообіг, що сприяє повноцінному харчуванню всіх органів киснем і полегшує роботу з серця. Такий ефект благотворно позначиться на функціонуванні нервової системи і головного мозку.
Професійний масаж недорого і по-справжньому якісно - медцентр «Гарнмонія» чекає на вас!

Велику популярність сьогодні набирають види масажу, спрямовані на корекцію проблемних місць і боротьбу з жировими відкладеннями в важко тренованих місцях - антицелюлітний і лімфодренажний. Ці процедури допоможуть позбутися від надлишків міжклітинної рідини - причини утворення ефекту «апельсинової кірки», а також нададуть профілактичний вплив.

Фахівці нашого салону володіють європейськими і східними техніками проведення процедури масажу. Масаж в центрі «Гармонія» - це гарний силует, ідеальні форми, здоров`я зсередини і зовні! Відомий результат з`явиться вже після шести процедур, а повний рекомендований курс становить десять відвідувань масажиста. Ви отримаєте оновлений вигляд, легкість в тілі і заряд енергії для нових звершень.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати