Видалення новоутворів

Серед новоутворень шкіри існують злоякісні і доброякісні. Найбільшу небезпеку становить меланома. Це зростаюча пухлина шкіри, найчастіше утворюється при випадковій травмі звичайного невуса або родимки. Вони бувають кольору шкіри, з вкрапленнями пігменту. Смертність від меланоми значно зросла. Якщо Ви травмували свою «родимку» або вона навіть незначно змінилася без видимої причини, необхідно звернутися до лікаря дерматоонколога.

Видалення утворень шкіри відбувається під суворим гістологічним контролем (мікроскопічне дослідження видаленого матеріалу для постановки точного діагнозу). Існує багато невірних і небезпечних міфів з приводу небезпеки видалення такого роду утворень, вірячи в які Ви можете втратити дорогоцінний час і нерви. Найбільш поширена помилка полягає в тому, що краще родимки не чіпати взагалі, тоді нічого і не станеться. Це абсолютно невірно. Більш того, видаливши вже перероджену родимку на першій стадії, коли процес зачіпає тільки шкіру, Ви рятуєте своє життя.

Утворення, що виступають над рівнем шкіри, заважають, не естетично виглядають. Спеціалісти нашої клініки порадять що саме робити. Процедура абсолютно безболісна, видалення родимок і видалення папілом проводиться методом діатермокоагуляції або хірургічним видаленням, при наявності певних показань.

Існують передракові захворювання шкіри. До них відносяться меланоз Дюбрейля, базеліома, кератоакантома, шкірний ріг, хвороба Бовена, невус Сеттона, старечі кератоми. Ми допоможемо Вам виявити захворювання і вилікувати його, проведемо профілактику.

Папіломи, акрохордони, кератоми є доброякісними утвореннями шкіри, мають вірусну природу. Рекомендується видаляти такого роду утворення для поліпшення естетичного вигляду, профілактики їх поширення, видалення папілом практично безслідно, абсолютно безпечно. В час видалення таких утворень проводиться місцева анестезія безпечними препаратами.

Високий косметичний результат досягається при видаленні атером шкіри, кіст сальних залоз, дерматофібром, м`яких фібром. При наявності сучасних засобів фотозахисту в даний час видаляються утворення на відкритих ділянках тіла в будь-який час року. Необхідно розуміти, що відновлювальний період зажадає невеликих, але певних обмежень, тому при відсутності екстрених показань лікування такого роду краще планувати з лікарем заздалегідь.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати