Ультразвуковий пілінг

Ультразвуковий пілінг лиця- процедура досить нова. Вона підходить для різних вікових груп і вважається однією з найбільш сприятливих в своїй області. Найчастіше ультразвуковий пілінг особи направлено на те, щоб очистити верхній шар епідермісу, видалити акне і зайвий шкірний жир. При цьому таке втручання ніяк не відбивається на процесі старіння шкіри, чого не скажеш про звичайний пілінг.

Показаннями до процедури є: наявність змішаної або жирної шкіри з акне або постакне (шрами, вибоїни), розширені пори. Підходить пілінг також при нездоровому кольорі лиця. Після процедури поліпшується кровообіг в клітинах шкіри, що сприяє її кращому зволоженню.

Особливості процедури ультразвукового пілінгу і його ефект

Даний вид пілінгу не вимагає попереднього розпарювання особи (як, наприклад, механічний). Шкіру перед початком сеансу обробляють мінеральною водою або спеціальним гелем, що дозволяє досягти кращої провідності ультразвукових хвиль. У процесі сеансу косметолог працює з основними масажними лініями лиця. Хвиля від приладу дробить ороговілі клітини шкіри, надлишки шкірного сала і видаляє все зайве. Як правило, на все це потрібно не більше півгодини.

Під час сеансу майстер користується спеціальною лопаткою, вібруючої через ультразвук. За допомогою цієї лопатки в шкіру вводять активні речовини. Ультразвук нагріває поверхню особи до температури 40-45 ° С, що дозволяє розширити судини і збільшити кількість кисню, що надходить в клітини. Крім того, акустична хвиля зменшує застій і набряклість в тканинах.

Особливо варто відзначити безболісність процедури і відсутність травм. Після ультразвукового пілінгу не залишиться почервоніння або запалень, єдине, може злегка почервоніти шкіра, але це пройде через кілька годин і ніяких незручностей не завдасть. Ефект від процедури видно відразу, періоду реабілітації не потрібно. Однак часто клієнтам рекомендують повторити сеанс через тиждень, щоб закріпити отриманий результат. А ось людям з жирною і проблемною шкірою, ймовірно, доведеться відвідувати косметолога частіше, ніж раз на місяць (такий графік відвідувань рекомендується, якщо особливих проблем немає).

Основні результати, яких допомагає досягти ультразвуковий пілінг:

Кінцевий результат, тим не менш, буде залежати від того, в якому стані шкіра перебувала на початок сеансу. Однак про ультразвуковий пілінг особи відгуки існують різноманітні. І це свідчить про те, що процедура все ж не є універсальною.

Міфи про процедуру та протипоказання до застосування

Прийнято думати, що слово «пілінг» вже само по собі є гарантом омолодження, а це далеко не так. Безумовно, після процедури особа буде виглядати свіжішим і підтягнутим, але не настільки, щоб зробити свого власника молодше на п`ять років. Це саме можна сказати і до пігментних плям, від яких всупереч очікуванням деяких клієнтів ультразвуковий пілінг позбутися не допоможе. Ще одним міфом є ​​думка про те, що дана процедура не має протипоказань. Список протипоказань, які в зв`язку з цим варто зазначити, досить значний, оскільки пілінг не підходить:

Всі зазначені категорії людей не можуть вдаватися до даної процедури, оскільки наслідки можуть бути непередбачуваними. Також варто відмовитися від пілінгу людям, які не дуже давно перенесли операцію на обличчі. Крім того, ряд клієнтів відзначали, що сеанс проходив досить болісно. У різних випадках це може бути пов`язано або з індивідуальними особливостями організму, або з недостатньо якісно проведеної процедури.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати