Шугарінг

Шугарінг, або епіляція цукром - це методика видалення небажаного волосся, перші згадки про яку зустрічаються в стародавніх східних трактатах. Однак, в салонах краси, в центрах епіляції, в косметологічних кабінетах епіляцію цукром стали застосовувати відносно недавно. Лише в останні кілька років шугарінг з екзотичної процедури перетворився в стандартний вид послуг.
Цукрова епіляція - альтернатива восковій.

Епіляція воском користується попитом вже багато років, але вона володіє одним неприємним недоліком. Частина дівчат і жінок спостерігали погану переносимість воску. Гідною заміною біоепіляции воском стала епіляція цукром. З одного боку, цукрова епіляція забезпечує ефект, схожий з воскової, з іншого - має меншу алергенність і менше подразнює шкіру.

Цукрова епіляція спочатку стала активно застосовуватися в домашніх умовах. Це пояснюється доступністю методики, адже цукор є в кожному будинку. Однак, повноцінна процедура проводиться в салонах за допомогою спеціальної цукрової пасти, можливостями та перевагами її набагато ширше.

Обов`язковими компонентами пасти для шугарінга є:

У салоні «Гармонія» застосовуються тільки перевірені пасти відомих виробників, які приклеюються ні до шкірі, а до волосків, за рахунок чого забезпечується безболісність процедури шугаринга.

У епіляції цукром майже відсутні недоліки і маса достоїнств:

 

Шугарінг в центрі «Гармонія» проводиться спеціально навченими майстрами з великим досвідом роботи. Якщо Ви в салоні вперше, то Вам підберуть оптимальний спосіб видалення небажаного волосся. Якщо оптимальним для Вас буде шугарінг, то проведений він буде з гарантованою якістю, швидко і з мінімальними неприємними відчуттями.

Записатися на шугаринг в салоні можна по телефону або за допомогою спеціальної форми на сайті.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати