Програма зволоження шкіри

Зволоження є однією з найважливіших процедур по догляду за шкірою обличчя і тіла, яка продовжує їх красу і молодість. Шкіра буде гладкою, матовою і буде випромінювати свіжість, тільки тоді коли стан водного балансу буде в нормі!

Для біохімічних реакцій, які постійно протікають в клітинах організму, потрібна вода. Саме шкіра в першу чергу страждає від її втрати.

Якщо регулярно не поповнювати запаси вологи: настає зневоднення, в результаті чого шкіра поступово втрачає свою еластичність і пружність.
сповільнюються обмінних процесів в організмі, а це веде до його передчасного старіння.

Саме тому можна зробити висновок, що зволоження виступає засобом профілактики проти старіння.

Зволожувати шкіру слід начитати приблизно з 23 років, після періоду статевого дозрівання. З роками починає знижуватися натуральний зволожуючий фактор шкіри.

Причини, які можуть спровокувати зневоднення - негативний вплив зовнішніх чинників, таких як: холод, вітер, сонце, кондиціонери, забруднене повітря і т.д.
Внутрішні чинники -це невелика кількість споживаної води, алкоголь, стреси, куріння, прийом лікарських препаратів, вагітність, неправильний догляд. Всі ці фактори витончують роговий шар, провокуючи посилене випаровування вологи з поверхні шкіри.

Слід розрізняти сухість шкіри і зневоднення шкіри зволоження шкіри

Суха шкіра є свідченням нестачі ліпідів, а зневоднена шкіра - вологи. Звичайно, сухий тип шкіри закладений генетикою, а ось збезводненої може стати будь-яка шкіра, найчастіше, саме суха шкіра страждає від зневоднення. Це пояснюється тим, що через брак ліпідів суха шкіра не може впоратися з виконанням своїх захисних функцій, в результаті чого позбавляється цінної вологи.

Жирна шкіра теж часто буває збезводненою!

Зневоднення робить шкіру обличчя менш еластичною, колір обличчя стає тьмяним, з`являється відчуття стягнутості, дискомфорту, виникає лущення і з`являється мережу дрібних зморшок.

Рекомендації

Важливо знати, що стан шкіри залежить від вашої дієти і харчування-якщо у вашому раціоні переважає рослинна їжа, то вміст води в організмі буде зростати, тому їжте більше зелені!
Слід дотримуватися питний режим. Кожній людині потрібно в середньому 2-2,5 літра чистої води на добу (не рахуючи чай і кава)

Більш детальну інформацію по харчуванню або якщо Ви хочете знизити вагу - можете отримати у нашого лікаря функціональної діагностики записавшись на прийом.

Отже, процедури зволоження обов`язкові в догляді за будь-яким типом шкіри.

При цьому робити це необхідно незалежно від пори року!

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати