Пілінг(поверхневий і серединний)

У перекладі з англійської слово «пілінг» означає очищення. За допомогою пілінгу можна прибрати ороговілі клітини епідермісу, поліпшити стан шкіри.

Процедура проводиться при вікових змінах та інших естетичних проблемах, з якими не може впоратися звичайна косметика. Зараз косметичні салони надають послуги з проведення різних видів пілінгу.


Чому пілінг обличчя краще робити в салоні

Тільки фахівець може грамотно провести діагностику шкіри, визначити її тип і підібрати відповідний вид пілінгу. Іншою перевагою можна назвати відсутність ризику або безпеку проведення процедури пілінгу в салоні.

Пілінг в салоні краси кваліфіковиний лікар використовує тільки якісні засоби для очищення шкіри. Косметолог може також провести консультацію і підказати, як слід доглядати за шкірою обличчя після проведення процедури.

Пілінг обличчя в салоні прибирає невеликі зморшки, пігментні плями, рубці, виліковує вугровий висип і скорочує пори. Процедура допомагає підтримувати молодість шкіри довгий час.

Види пілінгів особи в салоні і кому вони показані

Поверхневий пілінг

Цей пілінг діє тільки на верхні шари шкіри - роговий і зернистий. З його допомогою усувається гіперпігментація, прибираються вугри і очищається жирна шкіра. Поверхневий пілінг в салоні ефективний на ранній стадії появи зморшок. Це - м`який вид пілінгу, не вирішальний проблему серйозних вікових змін шкіри обличчя. Він добре очищає і зволожує шкіру, покращує колір обличчя. Звичайний курс проводиться недовго і включає не більше десяти процедур.

Серединний пілінг лиця в салоні

Серединний пілінг застосовується при наявності мімічних зморшок, розтяжок, складок, що виникли через втрату пружності шкіри. Також його проводять перед пластичною операцією.

Після проведення процедури необхідно відновити шкіру, повторний пілінг можна буде зробити тільки через три місяці. Серединний пілінг проникає в глибші шари шкіри, включаючи папілярну дерму.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати