Педікюр

Будь-яка сучасна жінка намагається стежити за своїми нігтями, намагаючись підтримувати їх естетичний зовнішній вигляд. Самостійний догляд за нігтями ніг і їх шкірою, в домашніх умовах, не здатний надати належного результату, зважаючи на відсутність необхідних інструментів і спеціальних косметичних засобів. Крім цього, такі процедури зажадають багато часу і чималих зусиль. Професійні майстри салонів краси зможуть впоратися з педикюром на вищому рівні!

Педикюр включає в себе цілий ряд процедур по догляду за шкірою ступень, нігтьових пластин і прилеглої кутикули, обробку відмерлих клітин, видалення мозолів і огрубнули утворень. Шкіра ступні пом`якшується спеціальними косметичними засобами, а нігтям надають необхідну форму і наносять захисні і декоративні покриття. Педикюр різниться за видами, в залежності від індивідуальних потреб і особливостей шкірної поверхні і нігтьової структури.

Класичний педикюр

Класика завжди має найбільшу популярність і затребуваність. Основа такого педикюру увазі видалення утворилися мозолів і кутикули. Шкіру стопи розпарюють, після чого піддають подальшій обробці. Крім основного призначення педикюру, класичний педикюр спрямований на відпочинок і розслаблення суглобів ніг. Далі шкіра обробляється спеціальними косметичними засобами, з метою пом`якшення, повноцінного зволоження і профілактики можливих шкірних захворювань.

Апаратний педикюр

Такий метод педикюру виконується абсолютно без використання води. Нігтьові пластини і шкіра стоп піддаються обробці, спеціально призначеними для таких цілей приладами, із застосуванням косметологічних засобів. Апаратний педикюр забезпечує значну економію часу і вищу ступінь гігієни. У разі відсутності проблем з шкірним покривом ніг, це ідеальний варіант обробки.
Професіоналізм - гарантія якості

Наш салон краси надає якісну і недорогу послугу педікюру! Наші висококваліфіковані фахівці запропонують на ваш вибір професійні косметичні засоби і лікувальні препарати, забезпечать застосування сучасних приладів і необхідних інструментів, усунуть причини утворення проблемних ділянок шкіри ваших ніг і нігтьових пластин. У нас ви зможете виконати педикюр недорого і відчути значну економію. Педикюр в салоні краси гарантує якість надаваних послуг. Наші майстри педикюру в Москві здатні не тільки надати належний догляд вашим нігтям і шкірі ніг, але і надати необхідну консультацію щодо їх подальшого догляду.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати