Парафінотерапія рук

Парафінотерапія є прекрасним засобом зробити шкіру рук і ніг красивою, зволоженою, здоровою. Після процедури шкіра стає біліше, зволоженою. Особливо актуально процедура парафінотерапії стає під час зміни сезонів, коли шкіра рук особливо чутливо реагує, сохне, обвітрюється, тріскається, лущитися.

Після процедури парафінотерапії шкіра стає гладка, м`яка, ніжна, здорова, зволожена. Парафінотерапія стане порятунком для людей з дуже сухою шкірою рук.

Якщо в парафін додати ефірні масла, досягається повна релаксація і душевний комфорт. Парафін має розігріває і розслаблюючий вплив. Тому з великим успіхом використовується в косметології.
Розплавивши парафін, при температурі приблизно 54 градуси, до в`язкої тягучої маси білого кольору, використовують в парафінотерапії.
Парафінотерапія застосовують в комплексі в лікуванні наслідків травм, захворювань суглобів, болю в руках і ногах. Через те, що не охолоджувався парафін зменшується в розмірі, стискається через 25 хвилин, він охоплює шкіру рук і розгладжує шкіру. Це дозволяє усувати набряклість. Зазвичай під парафін наноситься лосьйон або зволожуючий крем.
Позитивний ефект від парафінотерапії видно вже після першої процедури і зберігається приблизно сім днів. Парафінотерапія зробить гладкою і ніжною не тільки шкіру рут, але і стоп, і особи, і тіла. Адже парафін можна з легкістю нанести на будь-яку ділянку тіла.
Додавання ефірних масел, ароматизаторів цілющих трав і вітамінів сприятиме оновленню шкіри. Посилити лімфодренаж і поліпшити пружність шкіри допоможе парафінотерапія з додаванням морських водоростей і бруду.
У парафіні присутня спеціальна емульсія вітаміну Е. Цей компонент має протизапальну, спазмолітичну і розсмоктуючу властивість.

Парафінотерапія сприяє оздоровленню рук. Процедура в салоні виглядає приблизно так. Спочатку майстер дезінфікує Ваші руки. Потім масажними рухами в шкіру рук втирається спеціальний живильний крем. До цього моменту вже готова ванночка з розплавленим парафіном. Ручки необхідно занурювати в теплий парафін від 3 до 5 разів.
Після занурення руки загортають в захисні пакети. На шкіру парафін можуть накладається у вигляді аплікацій. Не бійтеся обпектися. Адже парафін має низьку теплопровідність, повільно віддаючи тепло Вашим рукам. Зверху одягають махрові рукавички спеціально для парафінотерапії. В такому стані Ваші руки знаходяться 15 - 20 хвилин. У цей момент шкіра рук підвищується на 1-2 градуси. Верхній роговий шар шкіри розм`якшується під дією гарячого парафіну. Розширюється міжклітинний простір. Це призводить до розкриття пір, потовиділенню, висновку солей і токсинів.

Поступово парафін остигає. Живильні компоненти з крему, разом з испаренной до цього вологою, проникають в закриваються пори. Фішка в тому, що частинки шлаків крупніше часток живильного крему. Через 15 хвилин шлаки не можуть потрапити назад в шкіру, а крем може. Після цього знімаються рукавиці з пакетами. Використані захисні пакети із залишками парафіну викидаються. Розігрітим вологим рушником протирається шкіра рук, щоб стерти з поверхні шкіри шлаки, від яких вдалося позбутися. Завершальним етапом стає нанесення на шкіру рук захисного крему. Результатом процедури стає очищена від шлаків, подпітанная живильним кремом, доглянута шкіра.
Багато жінок оцінили по достоїнству таку процедуру. В результаті парафінотерапії відновлюється водний баланс шкіри. Шкіра руки зволожена. Всі токсини вийшли під тепловою дією парафіну. Парафінотерапія сприяє відновленню епідермісу, має загоює властивість за рахунок підвищення припливу крові. Парафінотерапія має свої протипоказання. Це висип і рани на шкірі, варикозне розширення вен, підвищений артеріальний тиск. Інфекційні захворювання, гіпертонічна хвороба і діабет так само є протипоказаннями до парафінотерапії.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати