Мікродермообразія

За своєю суттю мікродермабразія - це шліфування шкіри. А по одержуваному результату мікродермабразія - це один з найбільш ефективних способів швидкого і безболісного омолодження шкіри.

Піскоструминна мікродермабразія - сучасний метод механічного пілінгу. Суть методу полягає в поступовому "стиранні" верхнього шару епідермісу потоком хімічно інертних мікрокристалів окису алюмінію з одночасним їх видаленням через спеціальну вакуумну систему. Викид порошку під тиском і його всмоктування проводиться за допомогою спеціального наконечника. Одноразове використання піску і ретельна стерилізація наконечників дозволяють повністю виключити можливість інфекції. Ще однією перевагою методу є те, що косметолог може контролювати інтенсивність впливу на шкіру, що дозволяє використовувати піскоструминну микродермабразию в широкому діапазоні - від глибокого очищення шкіри до лікування рубців і зморшок. Інтенсивність впливу залежить від потужності подачі піску і часу впливу.

Абразивну дію сприяє стимуляції кровопостачання, утворенню колагену і еластину, а дія вакууму підсилює ефективність процедури, що призводить до поліпшення еластичних властивостей шкіри, помітного збільшення тонусу, кращим у порівнянні з іншими методами пілінгу результатами лікування рубців. Після процедури на обличчі 2-3 дня можуть спостерігатися незначна гіперемія і лущення шкіри. Перші позитивні результати (поліпшення кольору, структури, тонусу шкіри) спостерігаються, як правило, після 3-4 сеансів.
Протипоказаннями для роботи в області особи є інфекційні захворювання шкіри, тонка чутлива шкіра, виражений судинний малюнок, - захворювання щитовидної залози. Відносне протипоказання - гіперпігментація.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати

Цікаво знати

Курси по медичні косметологі

Курси по медичні косметології Завітайте в Soul of Beauty на Курс по медичній косметології! 200 годин занять з лікарем-косметологом...

детальніше

Біоревіталізація

Біоревіталізація - відновлення шкіри з компонентами, близькими до міжклітинної речовини шкіри

детальніше

Консультація косметолога

При замовленні з сайту знижка на всі послуги косметолога 10%.

детальніше

180грн

Тільки місяць альдегідна французька маска+масаж обличчя всього лиш за 180грн

детальніше