Мезотерапія

Мезотерапія - це новий, до теперішнього часу мало знайомий нам метод виправлення косметичних недоліків.

І все ж новинка ця далеко не нова. Мезотерапія як метод лікування відомий вже більше 150 років. В Європі мезотерапія застосовується вже майже 50 років. Абсолютно випадково доктор Паскаль, допомагаючи одному пацієнту, ввів йому підшкірно знеболюючий засіб, і воно, на подив і лікаря, і пацієнта, ліквідувало не тільки біль, але і деякі інші хвороби.

Переваги
Мінімальні дози і маленькі розміри голок: маленькі голки, які вводяться зовсім неглибоко під шкіру, і мінімальні ін`еціруемих дози (1-2 мл на першому сеансі і найчастіше кілька крапель на наступних сеансах) виключають будь-яку небезпеку для пацієнтів. Зрозуміло, при лікуванні повинен бути вірно поставлений діагноз. Будь-якому мезотерапевтіческіе лікування повинно передувати повне обстеження, діагностика, за якою слідує рішення, проводити тільки курс мезотерапії або поєднувати його з класичним лікуванням - все це теж грає свою роль.

Відносна фізиологічність. Вводяться препарати нетоксичні, що особливо важливо при нашій екології. Часто коктейль навіть сприяє очищенню організму, і людина не тільки позбавляється від своєї проблеми, але і просто краще себе почуває.

Відсутність вікових обмежень.

Зручність: не потрібно ходити кожен день в клініку,  укололися - і розпрощалися з лікарем до наступного тижня. Фахівці стверджують, що отриманий результат зберігається досить довго (наприклад, при лікуванні целюліту - цілий рік, причому без спеціальної терапії.

Можна обколюють будь-яку зону. (Наприклад, при обгортаннях область живота задіяти не можна.)

Практично повна відсутність протипоказань. Буває, що клієнти з протипоказаннями для будь-якого традиційного методу лікування можуть отримати допомогу у мезотерапевта. Мезотерапией може лікуватися навіть людина з цукровим діабетом або гастритом. Протези і імплантанти теж не перешкода.

Загальною непереносимості методу немає.

Недоліки
Це все-таки уколи, а деякі бояться їх зі шкільної лави.

Після ін`єкцій тимчасово можуть бути синці.

Для деяких «коктейлів» (в тому числі антицелюлітних) протипоказанням буде камінь у жовчному міхурі (він може зрушити, оскільки основа "коктейлю" має жовчогінну дію).

Деякі лікарі бачать недоліки всюди, інші - ніде. Правда ж знаходиться десь посередині. Звичайно, краще за все не «переборщити», наприклад, це стосується області грудей у ​​жінок, які нещодавно перенесли операцію, але такий тип протипоказань зустрічається, на щастя, рідко.
Існує хибна думка, що мезотерапія є свого роду факультативом в ніші вивчення «м`якої і паралельної медицини», що створює про неї упереджена думка.

Мезотерапію можуть зараховувати до м`якої медицині через слабкі дози, які вона використовує, але цього недостатньо для того, щоб вважати її різновидом гомеопатії.

Трохи про гіалуронової кислоти

Виробляється організмом, гіалуронова кислота відповідає за пружність і тонус шкіри, розтяжність і еластичність м’язів і зв’язок, регенерацію клітин, вона володіє здатністю утримувати і зв’язувати в тканинах воду. Гіалуронова кислота синтезується в нормі до двадцяти п’яти-тридцяти років, а пізніше вміст її в організмі людини починає неухильно знижуватися, що призводить до пошкодження волокон колагену, зменшення рівня зволоженості шкіри. В результаті починають з’являтися зморшки, шкіра стає в’ялою і провисання.

Вплинути на ці процеси і запобігти передчасному старінню шкіри сьогодні можна з допомогою препаратів на основі гіалуронової кислоти. Уколи гіалуронової кислотою дозволяють швидко і ефективно наситити нею глибокі шари шкіри. Косметологи використовують гиалуроновою кислоту для вирішення ряду завдань:

для попередження появи зморшок і обвисання шкіри;
для заповнення зморшок (у тому числі під очима і в області носогубних складок);
для створення неймовірних обсягів (губ і молочних залоз);

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати