Мезонитки

Мезонитки для лиця сьогодні дозволяють зробити те, що раніше вважалося неможливим, - контролювати поведінку клітини, а також механізм її роботи. Завдяки новітнім відкриттям, розробкам у сфері естетичної медицини, пацієнти можуть скористатися такою сучасною процедурою, як біоармування, або застосування спеціальних мезониток для ефективної боротьби з передчасним старінням шкіри. Досить активне використання препаратів, заснованих на гіалуроновій кислоті, яка відповідає за нормалізацію обмінів внутрішньоклітинних процесів, а також регенерацію клітин, створює вагому конкуренцію пластичної хірургії.

Біоармування передбачає створення своєрідного підшкірного каркаса з мезониток. Під шкірою під місцевою анестезією фактично формується армована сітка, яка містить гіалуронову кислоту. Ця сітка підтримує тонус шкіри. У «сітку» можливе попадання наступних ділянок тіла

Мезонитки для лиця - це підшкірні нитки, які можуть бути такими що не розсмоктуються і розсмоктуються. Салон краси «Гармонія» пропонує тредліфтінг із застосуванням ниток що розсмоктуються. Основні переваги даного методу - нитки повністю розсмоктуються за 180 днів після проведення процедури, а також мінімальна травматичність процедури: не потрібно робити на шкірі розрізи, використовувати інфільтраційну анестезію. Повністю виключені масивні гематоми, ризик алергічної реакції.

Ефект від процедури зберігається до двох років завдяки природному каркасу. Зморшки розгладжуються, шкіра набуває здоровий блиск, а максимально короткий реабілітаційний період, разом з відсутністю блокування міміки сприяють зростанню популярності процедури не тільки у жінок, але також у чоловіків.

Мезонитки - відносно нова процедура для України. Наш салон краси професійно проводить дану процедуру з омолодження. Крім того, тепер ми можемо допомогти всім бажаючим відновити красу за допомогою комплексного підходу: створення «підшкірного» каркаса мезониток оптимальним чином відрегулює обмінні процеси між клітинами, завдяки чому за нетривалий час проблема появи зморшок і «в`янення» шкіри повністю вирішиться.

Мезонитки для лиця в мають також деякі протипоказання: вагітність, лактація, порушення згортання крові, загальні захворювання (гостра фаза), схильність до виникнення келоїдних рубців, запальні процеси, які утворюються в області ін`єкції. Окремо слід відзначити, що під час проведення біоармірованія краще утриматися від прийому антикоагулянтів.

Крім мезониток наш салон пропонує Вашій увазі інші методи омолодження шкіри, а саме біоревіталізацію і контурну пластику. Наші фахівці після огляду визначать, яке з цих рішень підійде Вам якнайкраще. Також ми завжди готові відповісти на всі Ваші запитання.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати