Масаж обличчя

Кожна сучасна жінка знає - чим старше вона стає, тим ретельніше необхідно стежити за шкірою обличчя. Адже лице - її візитна картка!
Зберегти еластичність шкіри і свіжість обличчя, прибрати недосконалості шкіри і навіть підкоригувати контури обличчя допоможе популярна косметична процедура - масаж шкіри обличчя в професійному салоні краси.

На сьогоднішній день в індустрії краси існує досить багато видів масажу. Кожен з них спрямований на боротьбу з рядом проблем і допомагає досягти необхідних в кожному конкретному випадку результатів в максимально короткі терміни. У салоні "Гармонія`" косметологи і масажисти з медичною освітою з радістю проконсультують вас і допоможуть визначитися з процедурою, що підходить саме вам.
Види масажу в салон

1) Омолоджуючий масаж
Техніка омолоджує масажу - це перш за все руки масажиста. Саме завдяки їх впевненим і ретельно підготовленим рухам ваша шкіра стає більш пружною, а за рахунок посилення кровообігу всередині організму активізуються процеси посиленою регенерації епідермісу. Омолоджуючий масаж виводить токсини, розслаблює м`язи обличчя, є прекрасною профілактикою старіння шкіри, а також активно бореться з вже існуючими зморшками.

2) Лімфодренажний масаж
Цей вид масажу відмінно зміцнить м`язи обличчя і додасть шкірі тонус за рахунок поліпшення кровообігу. Він рекомендований для зменшення набряків і боротьби з передчасним старінням шкіри. Лімфодренажний масаж виконується вручну або на спеціальних апаратах, які підбере для вас кваліфікований лікар салону.

3) Скульптурний масаж
Під час цього масажу масажист "ліпить" ваше обличчя, надаючи йому необхідні обриси, прибираючи недосконалості і знімаючи набряки. Шкіра обличчя оздоровлюється, набуває здоровий колір, пори звужуються. Скульптурний масаж, виконаний правильно, є альтернативною (і набагато менш травмує організм) заміною хірургічного втручання.

4) Косметичний масаж
Косметичний масаж добре використовувати для проблемної шкіри: він вирівнює колір і структуру лиця, прибирає недосконалості шкіри. Професійний масажист-косметолог підбере для вас ідеальні засоби масажу (крем або масло), який підійдуть саме вашій шкірі. Цей вид масажу дуже плавний і обережний (адже чутливу і схильну до подразнень шкіру не можна травмувати!). Техніка має на увазі опрацювання головних масажних ліній особи (від кінчика носа і підборіддя до скронь, а також масаж верхніх і нижніх повік). Перед масажем рекомендовано зробити косметичну чистку лиця.

 


Не забувайте також про те, що правильно виконаний масаж обличчя повинен бути не тільки корисним, але і приємним! Фахівці нашого салону зроблять якісний масаж обличчя за доступною ціною і подарують заряд позитивної енергії і оптимізму на цілий день!

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати