Манікюр техніка

Доглянуті руки завжди створюють сприятливе враження, а підкреслити це може вміло зроблений манікюр. Класичний манікюр завжди актуальний, він дозволяє рукам виглядати бездоганно, а їх господині відчувати себе доглянутою і шляхетною.

Сучасні технології дозволяють запропонувати нашим клієнтам різноманітні види манікюру, однак найбільш затребуваним був і залишається класичний. Саме він дозволяє швидко і надовго підтримати красу нігтів, подарувати їм додаткове здоров`я і доглянутий вигляд.

Використовуючи щипчики або манікюрні ножиці, проводять обрізний манікюр, акуратно видаляючи кутикулу. Для більш простого і ефективного видалення кутикули руки попередньо розпарюють в сольовий ванні з додаванням аромамасел і інших лікувальних комплексів, що сприяють розм`якшенню кутикули і одночасного зміцнення нігтів. Наступним етапом класичного манікюру стане надання певної форми нігтям, найбільш часто вибирають овальну або квадратну із закругленими кутами. Потім нігті полірують і при бажанні наносять декоративний лак.

УВАГА! У нашому центрі ми використовуємо тільки безформальдегідний високоякісний гель, який не псує нігтьову пластину.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати

Цікаво знати

Курси по медичні косметологі

Курси по медичні косметології Завітайте в Soul of Beauty на Курс по медичній косметології! 200 годин занять з лікарем-косметологом...

детальніше

Біоревіталізація

Біоревіталізація - відновлення шкіри з компонентами, близькими до міжклітинної речовини шкіри

детальніше

Консультація косметолога

При замовленні з сайту знижка на всі послуги косметолога 10%.

детальніше

180грн

Тільки місяць альдегідна французька маска+масаж обличчя всього лиш за 180грн

детальніше