Лікування псоріазу

Псоріаз - неінфекційне захворювання затяжного характеру, дерматоз, який вражає шкірний покрив людини.

Вперше описані були характерні ознаки хвороби лікарем Гіппократом. Пізніше-лікарем дерматологом Робертом Віллані (1857-1912), розглядалася ця хвороба окремо від інших.

Фердинанд Гебра працюючи у віденській клініці з дерматологічних нахилом, в 1841 році, першим застосував термін «псоріаз» і описав клінічну картину захворювання, яка і зараз має значення. Протягом ХХ століття лікарі та науковці активно шукали причини цієї недуги, в 1990 і-х рр. нарешті було обгрунтовано, що псоріаз - мультифакторне захворювання.

Розвиток псоріазу пов`язано зі спадковою схильністю, екологічними та імунологічними факторами. Ряд лікарів дерматологів виділяє інверсний псоріаз, себорейний псоріаз, схожий на краплю псоріаз та ін.

Форми плоріазу:

Комплексне обстеження перед лікуванням

Хвороба має кілька періодів протікання: прогресуючий псоріаз, стаціонарний і регресує. Перебіг хвороби в останній період загострюється, найчастіше це настає восени або взимку (зимовий вид хвороби), рідше прояв виявляється влітку (літній вид хвороби).

Перебіг псоріазу та клінічний прояв різний. У деяких пацієнтів хвороба проявляється одиночними утвореннями або бляшками в місцях локалізації. Зазвичай така форма захворювання абсолютно не порушує працездатності хворих і є незначний косметичний дефект. В інших же випадках хвороба протікає досить важко, без ослаблення симптомів, з великим ураженням ділянок шкіри, в деяких випадках спостерігається повне ураження шкіри (псоріатична еритродермія).

Також може уражатися порожнина рота, уретра та ін. (Слизові оболонки), губи, шкіра головки чоловічого статевого органу. Псоріатична еритродермія в деяких випадках ускладнюється нефритом, пневмонією, що в окремих обставинах може призвести до летального результату.

Медичний центр «Гармонія» надає комплексне обстеження і подальше лікування псоріазу. Ви будете в надійних руках у висококваліфікованого персоналу лікарів дерматовенерологів.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати