Лікування алопеціі

Курс лікування алопеції в центрі здоров`я та краси у Львові включає комплекс процедур, індивідуально підібраних для кожного пацієнта. Лікарі нашого центру успішно борються з різними видами облисіння, і допомагають людям повернути волосся.

Алопеція - це захворювання патологічного випадіння волосся. Щодня кожна людина втрачає в нормі різну кількість волосся - від 5 до 100. Якщо це число перевищено, швидше за все, в роботі вашого організму присутні якісь функціональні порушення, які можуть стати причиною облисіння. Розвитку алопеції також сприяють порушення в роботі ендокринної, імунної та нервової систем, загальні хронічні захворювання, генетична схильність та ін.

Найбільш поширеним видом облисіння і у чоловіків, і у жінок вважається андрогенна алопеція. Цей діагноз ставиться приблизно 95% пацієнтів, які звертаються до послуг трихолога. На другому місці за частотою захворюваності знаходиться вогнищева алопеція (менше 4%), а на решту сортів припадає приблизно 1% випадків повної або часткової втрати волосся.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати

Цікаво знати

Курси по медичні косметологі

Курси по медичні косметології Завітайте в Soul of Beauty на Курс по медичній косметології! 200 годин занять з лікарем-косметологом...

детальніше

Біоревіталізація

Біоревіталізація - відновлення шкіри з компонентами, близькими до міжклітинної речовини шкіри

детальніше

Консультація косметолога

При замовленні з сайту знижка на всі послуги косметолога 10%.

детальніше

180грн

Тільки місяць альдегідна французька маска+масаж обличчя всього лиш за 180грн

детальніше