Кріомасаж обличчя

Сучасна косметологія пропонує ще цілий ряд лікувальних послуг. Однією з них є кріомасаж лиця.

Вартість такої процедури доступна всім, при цьому, ефект значно виправдовує себе. Суть процесу полягає в поєднаному впливі масажу і холоду, завдяки чому можна не тільки поліпшити загальний стан шкіри, але і управляти роботою сальних залоз.

Вплив холоду в кріомассажа створюється шляхом зіткнення з шкірою аплікатора, змоченого в рідкому азоті. Спеціаліст проводить таким аплікатором по обличчю з легким натиском, завдяки чому здійснюється стимулювання клітин шкіри,  короткочасне охолодження.

В результаті охолодження кровоносні судини стискаються, усуваються судинні сіточки і зірочки, після чого, природним шляхом, організм починає відновлювати температуру, а значить, кровоносні судини дуже сильно розширюються. Тобто процедура дозволяє створити імунітет шкірі, а природний процес відновлення запускає реакцію в тканинах, вирішальну багато проблем шкіри.

Варто пам`ятати, що після першого відвідування вдається лише зовні освіжити шкіру і додати охайний, здоровий вигляд. Однак повноцінного результату, який може дати кріомасаж можливо добитися, тільки роблячи комплекс процедур, зазвичай становить 8-10 сеансів. Як правило, для клієнтів прийнятно провести саме серію відвідувань, оскільки ціна на цю послугу за весь комплекс буде не перевищувати однієї радикальної процедури з ін`єкційним втручанням. При цьому, досягається схожий ефект без болю і періоду відновлення.

Однак ми не рекомендуємо проводити кріомасаж лиця самостійно або в салоні, де представлено обмежений спектр послуг сумнівної якості. Справа в тому, що сам процес повинен виконувати тільки досвідчений фахівець, адже при порушенні технології можна просто «спалити» шкіру клієнта. І хоча ця помилка швидко проходить, все ж не варто піддавати шкіру стресу, та й вигляд почервонілої шкіри порадує не кожного клієнта.

Потрібно відзначити, що досвідчений косметолог завжди попередить про протипоказання кріомасажу. Не варто проводити цю процедуру клієнтам, у яких спостерігається висип, купероз або герпес в гострому періоді.

Якого ефекту після кріомассажа варто очікувати?

Процедура холодного масажу дуже популярна в першу чергу через низьку ціну і широкий спектрудії. Так, за послугою звертаються люди з потьмянілою, шкірою, що в`яне, на якій помітні перші ознаки старіння, а також клієнти, які скаржаться на свербіж, чорні точки і сальність, блідість і набряклість.

Проводячи таку процедуру, особливо в кілька сеансів, можна розраховувати на істотне зниження потовиділення, в результаті чого зменшується жирність шкіри, усуваються хворобливі великі вугри і закупорка.

Криомассаж також спрямований на комплексне поліпшення стану шкіри обличчя. Це, перш за все, поліпшення кровопостачання, загальне омолодження, тонизирование. У вузькому напрямку вирішуються проблеми з пігментацією, усуваються судинні сіточки і чорні точки.
У нашому салоні криомассаж проводить досвідчений фахівець. Ми уважно вивчаємо стан шкіри клієнта, призначаємо оптимальна кількість процедур, що дозволяє домогтися тих результатів, яких Ви бажаєте!

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати

Цікаво знати

Курси по медичні косметологі

Курси по медичні косметології Завітайте в Soul of Beauty на Курс по медичній косметології! 200 годин занять з лікарем-косметологом...

детальніше

Біоревіталізація

Біоревіталізація - відновлення шкіри з компонентами, близькими до міжклітинної речовини шкіри

детальніше

Консультація косметолога

При замовленні з сайту знижка на всі послуги косметолога 10%.

детальніше

180грн

Тільки місяць альдегідна французька маска+масаж обличчя всього лиш за 180грн

детальніше