Кріомасаж обличчя

Сучасна косметологія пропонує ще цілий ряд лікувальних послуг. Однією з них є кріомасаж лиця.

Вартість такої процедури доступна всім, при цьому, ефект значно виправдовує себе. Суть процесу полягає в поєднаному впливі масажу і холоду, завдяки чому можна не тільки поліпшити загальний стан шкіри, але і управляти роботою сальних залоз.

Вплив холоду в кріомассажа створюється шляхом зіткнення з шкірою аплікатора, змоченого в рідкому азоті. Спеціаліст проводить таким аплікатором по обличчю з легким натиском, завдяки чому здійснюється стимулювання клітин шкіри,  короткочасне охолодження.

В результаті охолодження кровоносні судини стискаються, усуваються судинні сіточки і зірочки, після чого, природним шляхом, організм починає відновлювати температуру, а значить, кровоносні судини дуже сильно розширюються. Тобто процедура дозволяє створити імунітет шкірі, а природний процес відновлення запускає реакцію в тканинах, вирішальну багато проблем шкіри.

Варто пам`ятати, що після першого відвідування вдається лише зовні освіжити шкіру і додати охайний, здоровий вигляд. Однак повноцінного результату, який може дати кріомасаж можливо добитися, тільки роблячи комплекс процедур, зазвичай становить 8-10 сеансів. Як правило, для клієнтів прийнятно провести саме серію відвідувань, оскільки ціна на цю послугу за весь комплекс буде не перевищувати однієї радикальної процедури з ін`єкційним втручанням. При цьому, досягається схожий ефект без болю і періоду відновлення.

Однак ми не рекомендуємо проводити кріомасаж лиця самостійно або в салоні, де представлено обмежений спектр послуг сумнівної якості. Справа в тому, що сам процес повинен виконувати тільки досвідчений фахівець, адже при порушенні технології можна просто «спалити» шкіру клієнта. І хоча ця помилка швидко проходить, все ж не варто піддавати шкіру стресу, та й вигляд почервонілої шкіри порадує не кожного клієнта.

Потрібно відзначити, що досвідчений косметолог завжди попередить про протипоказання кріомасажу. Не варто проводити цю процедуру клієнтам, у яких спостерігається висип, купероз або герпес в гострому періоді.

Якого ефекту після кріомассажа варто очікувати?

Процедура холодного масажу дуже популярна в першу чергу через низьку ціну і широкий спектрудії. Так, за послугою звертаються люди з потьмянілою, шкірою, що в`яне, на якій помітні перші ознаки старіння, а також клієнти, які скаржаться на свербіж, чорні точки і сальність, блідість і набряклість.

Проводячи таку процедуру, особливо в кілька сеансів, можна розраховувати на істотне зниження потовиділення, в результаті чого зменшується жирність шкіри, усуваються хворобливі великі вугри і закупорка.

Криомассаж також спрямований на комплексне поліпшення стану шкіри обличчя. Це, перш за все, поліпшення кровопостачання, загальне омолодження, тонизирование. У вузькому напрямку вирішуються проблеми з пігментацією, усуваються судинні сіточки і чорні точки.
У нашому салоні криомассаж проводить досвідчений фахівець. Ми уважно вивчаємо стан шкіри клієнта, призначаємо оптимальна кількість процедур, що дозволяє домогтися тих результатів, яких Ви бажаєте!

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати