Кріомасаж декольте

Масаж декольте - це не тільки ефективний засіб проти зморшок, а й прекрасна профілактика щодо їх попередження. Питанням омолодження шкіри жінки починають задаватися з першою появою перших зморшок на лобі, в області губ і очей. Масаж декольте володіє одним з найбільш ефективних та дієвих косметологічних процедур, роблячи шкіру пружною, розгладжує зморшки і продовжуючи молодість. Унікальні техніки масажу професіоналів центру "Гармонія", дозволяють зміцнити м`язові тканини, що сприяють, так званому відвисання шкіри, підвищити тонус шкіри, поліпшити колір обличчя, підтягти контури особи і інші поширені проблеми, які так турбують нас день у день.

Метод кріотерапії, полягає в поєднанні холодового впливу на тканини організму в комплексі з масажними прийомами. Кріомасаж допомагає усунути шкірні проблеми, зняти вогнища запалення і навіть нормалізувати роботу сальних залоз. Процедура є своєрідним еліксиром молодості для жіночої шкіри, зволожує і омолоджує.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати

Цікаво знати

Курси по медичні косметологі

Курси по медичні косметології Завітайте в Soul of Beauty на Курс по медичній косметології! 200 годин занять з лікарем-косметологом...

детальніше

Біоревіталізація

Біоревіталізація - відновлення шкіри з компонентами, близькими до міжклітинної речовини шкіри

детальніше

Консультація косметолога

При замовленні з сайту знижка на всі послуги косметолога 10%.

детальніше

180грн

Тільки місяць альдегідна французька маска+масаж обличчя всього лиш за 180грн

детальніше