Косметолог

Клініка естетичної медицини «Soul of beauty» - це клініка обладнана за усіма сучасними стандартами. У клініці «Soul of beauty» працюють тільки дипломовані лікарі-косметологи. Всі наші фахівці постійно вдосконалюють свої навички на міжнародних курсах та семінарах.

Надмірна вага, проблемна або в`яла шкіра обличчя змушують сумніватися у власних силах і привабливості. Часто такі зміни вимагають серйозних медичних втручань, саме тому на базі наших клінік працюють відділення косметології - ми впевнені, що косметологічні процедури слід проводити тільки в медцентрах, де для них створені всі відповідні умови.

Очищення й омолодження шкіри, контурна пластика, мезотерапія - в наших центрах проводиться безліч процедур. Прийом ведуть досвідчені лікарі-косметологи, при необхідності консультацію дадуть такі фахівці, як дерматолог, трихолог та інші.

Пройти косметологічні процедури можна як за попереднім записом, так і без неї.

Косметолог у Львові

Якщо ви шукаєте хорошого косметолога, шукайте його в клініках медичної косметології. Адже косметологія - НЕ перукарська справа, а наука про естетичні проблеми людини, і займатися нею повинні люди з вищою медичною освітою, які пройшли спеціалізацію з дерматології та естетичної косметології. Наша компанія пропонує вам кваліфіковану косметологічну допомогу.

Яка буває косметологія?

Косметологія ділиться на два напрямки: терапевтичне і хірургічне. Хірургія в косметології не є нашою спеціалізацією, тому ми постараємося більше розповісти про безопераційних методах збереження і продовження молодості.

Косметологія без операції

Терапевтична косметологія щільніше за все пов`язана з дерматології та дієтологією. Це пояснюється тим, що завдання косметології не просто усунути проблеми зі шкірою, але врегулювати внутрішні процеси в організмі пацієнта таким чином, щоб ці проблеми не повернулися або - якщо це неможливо - повернулися в набагато менших проявах. Справжній дерматолог косметолог з медичною освітою ніколи не зупиниться на чищенні особи. Він обов`язково визначить причину, по якій ця чистка знадобилася, і скаже, як зберігати шкіру очищеної максимально довго.

Іншими словами, якщо ви хочете не просто замаскувати недосконалості шкіри, а дійсно зменшити їх прояви надовго, довіртеся медичного косметолога і пройдіть діагностику, яку він порадить. І - ще раз повторимося - не економте на собі, зверніться до лікаря косметолога в медичний центр. Повсюдні салони косметології не годяться для догляду за шкірою. У них можна зробити манікюр, але не більше.

Які процедури допоможуть зберегти молодість?

Як правило, пацієнт приходить в клініку косметології за якоюсь конкретною процедурою. Якщо лікар бачить, що ця процедура не потрібна (буде малоефективна або навіть шкідлива), він радить альтернативну допомогу. Ми радимо прислухатися до думки доктора, навіть якщо воно не збігається з вашим вибором. Це необхідно тому, що косметолог спирається на практичний досвід і знання реакцій шкіри кожного типу на різні процедури.

У наших центрах косметології знайдуться процедури для всіх типів шкіри і на будь-який бюджет:

Ми професійно займаємося естетичної ін`єкційної косметології. Ретельна підготовка кадрів і строгий контроль закупівлі препаратів гарантують вам безпеку і бажаний результат.

Приїжджайте до нас і будьте красиві!

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати