Контурна пластика

Ефективно. Сьогодні контурна пластика гелями тимчасової дії - одна з кращих методик, спрямованих на корекцію вікових змін. Це ефективне рішення для тих, у кого з`являються зморшки, утворюються носогубні складки, виникають слізні борозни і «пливе» овал обличчя. Процедура призначена для створення обсягу і моделювання ліній губ, підборіддя, скул і т. д.

Чи безпечно. Сучасні препарати з успіхом широко застосовуються в Україні і в усьому світі. До їх складу входить стабілізована гіалуронова кислота нетваринного походження, абсолютно сумісна з тканинами людини. Поступово в процесі метаболізму ці речовини повністю руйнуються в організмі. Ефект контурної пластики зберігається від півроку до 2 років, в залежності від введеного препарату.

Швидко. Ефект від процедури помітний відразу після її проведення. Шкіра в зоні ін`єкцій стає пружною і зволоженою, а зморшки розгладжуються. На нашому сайті Ви можете прочитати відгуки про контурній пластиці, залишені пацієнтами мережі клінік ЛІНЛАЙН.
Що таке контурна пластика?

Контурна пластика - безболісний і швидкий метод корекції косметичних дефектів за допомогою підшкірних ін`єкцій різних гелів. Це відмінна альтернатива пластичної хірургії. Ефект від процедури практично той же, тільки Вам не потрібно лягати під скальпель хірурга. Контурна пластика обличчя прекрасно бореться з віковими змінами, ефективно допомагає позбутися від носогубних складок, зморшок навколо рота і між брів. Ця методика використовується для зміни форми губ і скул шляхом надання їм додаткового обсягу. Якщо асиметрія особи людини яскраво виражена, то контурна пластика - краще рішення проблеми!

Як відбувається процедура контурної пластики?

У зону корекції вводять спеціальні гелі на основі гіалуронової кислоти. Вона пов`язує молекули води всередині шкіри і утримує їх. Таким чином, гіалуронова кислота просто необхідна для зволоження і додання гладкості шкірі. Після введення препарат заповнює зморшку, тим самим виштовхуючи її зсередини. Шкіра стає гладкою і рівною. Контурна пластика також прекрасно формує каркас особи, створюючи необхідний обсяг в місцях, де це потрібно (в області вилиць, підборіддя і т. Д.).

Що таке контурна пластика губ?

Контурна пластика губ є досить затребуваною процедурою не тільки серед молодих дівчат, а й серед пацієнток більш зрілого віку. Введення гелів дозволяє надати губам додатковий обсяг, і вони стають спокусливими. Гіалуронова кислота також зволожує губи зсередини, тому вони виглядають чудово. Крім цього, контурна пластика дозволяє трохи скорегувати форму губ, зокрема, підняти вгору їх куточки.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати