Комбінована чистка обличчя і спини

Комбінована чистка обличчя є одним з найважливіших етапів глибокого очищення шкіри в будь-якому віці. Процедура необхідна пацієнтам, які хочуть підтримати красу і продовжити молодість своєї шкіри. Під час проведення чистки лікар одночасно очищає, омолоджує, живить і зволожує шкіру. Комбінована чистка дозволяє очистити шкіру від всіляких забруднень (поверхневих і глибоких). За допомогою професійної косметики, яка використовується при проведенні даної процедури, додатково здійснюється косметологічний догляд за шкірою. Суть комбінованої чистки обличчя полягає в тому, що шкіра очищається двома способами:

1) механічним - лікар вручну і за допомогою необхідних інструментів очищає шкіру від глибоких забруднень;

2) ультразвуковим - чистка проводиться за допомогою спеціального апарату і стає прекрасним рішенням проблеми для тих пацієнтів, кому необхідно очистити шкіру від поверхневого ороговілого шару, активізувати обмінні процеси в шкірі, стимулювати вироблення колагену і еластину.

Комбінована чистка дозволяє здійснювати процедуру з урахуванням особливостей шкіри пацієнта, ретельно і глибоко очистити проблемні зони і в той же час дбайливо опрацювати ті ділянки, де шкіра чутлива до косметологічному впливу. Ця методика підходить для очищення шкіри будь-якого типу і для пацієнтів будь-якої вікової категорії та статі, незалежно від стану здоров`я, особливостей шкіри, але з урахуванням індивідуальних протипоказань до того чи іншого методу впливу на шкіру. Комбінована чистка у Львові - це прекрасний спосіб для очищення пор, вирівнювання кольору, розгладження рельєфу шкіри, а також позбавлення від шлаків і токсинів.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати

Цікаво знати

Курси по медичні косметологі

Курси по медичні косметології Завітайте в Soul of Beauty на Курс по медичній косметології! 200 годин занять з лікарем-косметологом...

детальніше

Біоревіталізація

Біоревіталізація - відновлення шкіри з компонентами, близькими до міжклітинної речовини шкіри

детальніше

Консультація косметолога

При замовленні з сайту знижка на всі послуги косметолога 10%.

детальніше

180грн

Тільки місяць альдегідна французька маска+масаж обличчя всього лиш за 180грн

детальніше