Карбоксітерапія

Крім традиційних мезотерапевтичних «коктейлів», в рамках ін`єкційного омолодження все частіше використовуються і інші речовини, як правило, - набагато більш природні для людського організму.

Карбоксітерапія - лікувально-омолоджуюча методика, заснована на підшкірних ін`єкціях вуглекислого газу (CO2). Її складно назвати новинкою - перші відомості про використання двоокису вуглецю в медичній практиці датуються ще 30-ми роками минулого століття, але належну популярність цей напрямок одержав лише в останні кілька років, завдяки істотно збільшеній ефективності та безпеці.

Освоїли карбоксітерапію косметологи і їх пацієнти вже встигли по достоїнству оцінити весь її потенціал: згідно відгуками, методика є набагато ефективнішою для поліпшення якості шкіри, ніж класична мезотерапія, і, разом з тим - більш економічною, тому що не передбачає використання дорогих препаратів.

Як працює карбоксітерапіі?

В першу чергу, ін`єкції CO2 борються, як це не дивно, з браком кисню в тканинах. Саме зниження рівня кисню (у більшості людей воно відзначається і прогресує у віці 30-40 років) є однією з основних причин втрати пружності та еластичності шкіри, а також появи на ній різного роду дефектів (вугрів, почервоніння і т.п.) В цілому ж дія йде відразу в декількох напрямках:

Вуглекислий газ, що насичує тканини в ході карбоксітерапіі, стимулює кровообіг і підвищує вивільнення кисню оксигемоглобіном. Оброблену ділянку отримує потужний стимул до регенерації, підкріплений активізацією власних ресурсів організму. В результаті, вже після декількох процедур реструктуруються підшкірні тканини. Це відбувається буквально на очах: ​​під час перших сеансів газ розподіляється тільки в деяких напрямках, але поступово його дифузія стає все більш і більш рівномірною, що свідчить про руйнування фіброзних спайок і про досягнення однорідності підтримують тканин.
Паралельно розщеплюються і виводяться підшкірні жирові відкладення, що ще більше підсилює як лікувальний, так і омолоджуючий ефект.
Крім того, карбоксітерапіі активізує неоколлагенеза (утворення нових колагенових волокон), стимулюючи відповідні функції фібробластів. На цьому механізмі заснований найбільш виражений естетичний результат методики - підвищення пружності і усунення в`ялості шкіри.

Показання до карбоксітерапіі

Основними естетичними показаннями є:

Медичні показання до проведення карбоксітерапіі:

Як проводяться ін`єкції вуглекислого газу (CO2)

Для проведення карбоксітерапіі використовується стерильна медична двоокис вуглецю, спеціальний дифузний пістолет, що дозволяє контролювати точну кількість введеного газу і одноразові голки з насадками, які пом`якшують біль від уколу. Ін`єкції виконуються в дерму або гиподерму в залежності від мети лікування, через кожен сантиметр, завдяки чому рівномірно опрацьовується вся проблемна область.

Як правило, стандартний курс включає серію від 4 до 10 сеансів, кількість яких змінюється в залежності від показань і бажаного результату. Базові сеанси проводяться досить часто - 1-2 в тиждень. Надалі, для збереження досягнутих результатів, рекомендується проводити підтримуючі процедури - по 2-4 рази на рік.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати