Гірудотерапія

Гірудотерапія - це лікування медичними п`явками. Разом з укусом п`явки в кров людини надходить близько 100 біологічно активних компонентів. Найважливіший з них - гірудин. Гірудин очищає кровоносні судини, усуває тромби і заважає їх утворення. Сеанси гірудотерапії допомагають при лікуванні остеохондрозу, міжхребцевої грижі, невритів. Процедури покращують самопочуття і оздоровлюють організм.

Процедури гірудотерапії в медичному центрі «Гармонія» дають комплексний лікувальний ефект:

Фахівці нашої клініки знають, куди поставити п`явки, щоб зробити процедури гірудотерапії ефективніше.

Як проходять процедури гірудотерапії

На першому сеансі лікар перевіряє, чи є у пацієнта алергія на п`явок. Для цього гірудотерапевт ставить тільки 1-2 п`явки. Якщо пацієнт нормально переносить процедуру, на наступному сеансі йому можна поставити більше п`явок.

Гірудотерапевт нашої клініки поміщає п`явок на біологічно активні точки на тілі пацієнта. У цих точках посилено кровообіг, обмін речовин і поглинання кисню. Вплив на біологічно активні точки допомагає пацієнтові швидше одужати.

У момент укусу п`явки відчувається легка біль. Вона пройде максимум через півхвилини, коли подіє знеболювальна речовина з слини тварини. Під час сеансу гірудотерапії в медичному центрі в кров пацієнта надходить близько 100 біологічно активних речовин.

Через 20-30 хвилин п`явка відпадає сама або її видалить лікар. З місця укусу продовжує виділятися кров і лімфа, тому туди накладають пов`язку. Виділення тривають від 2 до 24 годин, це нормальна реакція організму. Лікування п`явками допомагає вилікувати остеохондроз, міжхребцевих грижу та інші хвороби.

Методики постановки п`явок

Існує дві методики використання п`явок:

П`явка відсмоктує стільки крові, скільки їй потрібно, і сама відпадає. В цьому випадку процедура займає від 30 хвилин до години.
Лікар знімає п`явку незабаром після укусу, щоб пацієнт не втратив багато крові. Цей метод підходить літнім або ослабленим пацієнтам.

Тільки досвідчений лікар-гірудотерапевт знає, яку методику використовувати і куди поставити п`явки. Щоб уникнути ускладнень від гірудотерапії, радимо не займатися лікуванням самостійно.

Показання до гірудотерапії

Лікування п`явками допомагає при захворюваннях хребта, суглобів, нервової системи і внутрішніх органів. Показаннями до процедури є:

Фахівці клініки «Гармонія» більше 12 років лікують пацієнтів за допомогою процедур гірудотерапії.

Протипоказання для гірудотерапії

Лікування п`явками протипоказано людям з поганою згортанням крові, зниженим тиском, алергією на слину п`явки, анемією. Відкладіть процедури, якщо у вас температура вище 38 градусів, виснаження організму або ви недавно перенесли операцію. Гірудотерапію не радять застосовувати під час вагітності, менструації, при туберкульозі, гострих психічних розладах і пухлини.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати