Французькі маски(альгінатні і кремові)

Ви напевно вже чули про альгінатних масках - «таких класних, застигають і знімаються з лиця як гумка». А можливо, вже і пробували на собі.

Якщо ви ще не закохані в альгінатні маски і хочете познайомитися з ними ближче - цей пост для вас. У ньому ми поговоримо про те, чим альгінатні маски відрізняються від інших, в чому їхня фішка і чому вони такі популярні й улюблені.

Хто такі альгінати

Альгінатні маски робляться з морських водоростей. Морські водорості містять альгінову кислоту - в`язкий полісахарид (вуглевод), схожий на гумку. У водоростях альгінова кислота міститься в формі солей. Солі альгінової кислоти і називаються альгінатами. Наприклад, альгінат натрію, який використовується в косметології.

Альгінова кислота не розчиняється у воді, але при цьому надзвичайно гігроскопічна. Тобто вона може притягувати і зв`язувати велику кількість води (як гіалуронова кислота). 1 г альгінової кислоти може зв`язати 300 г води. Саме тому вона чудово зволожує.

Альгінати також здатні зв`язувати велику кількість води, але на відміну від своєї «мами» прекрасно в ній розчиняються. В результаті виходить в`язкий розчин (гель). На шкірі цей гель висихає за кілька хвилин, утворює плівку і стягується, надаючи ліфтинг ефект.

Альгінати «живуть» тільки в морських водоростях і ні в одній наземній рослині не зустрічаються. Саме це робить альгінатні маски особливими і надає їм унікальні властивості.

Отже, альгінатні маски:

Виготовляються на основі водоростей і зобов`язані їм своїми унікальними властивостями.
Володіють найширшим спектром властивостей, але в першу чергу прекрасно зволожують шкіру і надають хороший ліфтинг ефект.
Підходять будь-якій шкірі і вирішують безліч косметичних проблем.
Бувають порошковими і гелевими. Преші застигають в «гумку» і знімаються як друга шкіра. Гелеві НЕ застигають і змиваються водою.
Для максимального ефекту застосовуються спільно зі спеціальними лосьйонами для розведення і сироватками, що наносяться під альгінат.

Сподіваємося, нам вдалося показати вам альгінатні маски з усіх їх прекрасних сторін. ☺ Вони дійсно унікальні і не дарма користуються популярністю. Тепер залишилося тільки спробувати їх на собі. Досить одного разу щоб закохатися навічно. ♥

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати