Дерматолог

Осадчук Богдан Євгенович. Лікар-дерматовенеролог, вищої категорії, лікарського стажу 40р

Дерматолог - це лікар, що займається діагностикою, лікуванню та профілактиці різних захворювань шкіри, волосся та нігтів. В «Гармонія» працюють дерматологи вищої категорії, кандидати та доктори наук. Якщо вам дійсно потрібний найкращий дерматолог у Львові, обов`язково зареєструйтесь для спеціаліста в медцентр «Гармонія».

Які хвороби лікує дерматолог?

До компетенції лікарів-дерматологів входить практично весь спектр шкірних захворювань, спровокованих самими різними причинами:

Також, з вищеперерахованими хворобами, у Гармонії успішно лікують ще десятки шкірних захворювань різного походження, а також вирішують будь-які проблеми косметологічного характеру.

Дерматоскопія - об’єктивна оцінка

Сучасні високі технології позволяють не тільки суб’єктивно оцінювати стан шкіри і ознаки старіння. Для об’єктивної оцінки шкірних покривів і постановки точного діагнозу використовують неінвазивний метод візуальної діагностики - дерматоскопію.

Дерматоскопія позволяє:

Коли варто звернутися до дерматолога?

Більшість недуг мають високу швидкість розповсюдження і можуть мати серйозні ускладнення. Тому важливо негайного записатися на прийом до лікаря в «Гармонія» або викликати лікаря при виявленні наступних симптомів:

Послуги лікаря-дерматолога в «Гармонія»

Шкірні хвороби можуть бути викликані інфекціями, впливом навколишнього середовища, патологіями внутрішніх органів, порушенням обміну речовин і т. Д. Цим обумовлено широке розмаїття методів їх діагностики, лікування і профілактики в «Гармонія».

1. Консультація дерматолога

У «Гармонія» консультація дерматолога проводиться щодня, включаючи вихідні та святкові дні. Важливо відзначити, що консультація фахівця гарантує повну конфіденційність і делікатне обговорення ваших проблем. За її результатами призначається комплекс діагностичних досліджень пацієнта.

2. Діагностика шкірних захворювань

В першу чергу, лікар проводить огляд шкірних покривів, оцінює загальний стан шкіри, патологічні прояви, їх характер і поширеність.

При необхідності лікар проводить дерматоскопію - безопераційне дослідження пігментних новоутворень шкіри. Даний вид діагностики в «Гармонія» проводиться за допомогою спеціального приладу - дерматоскопу, що дозволяє лікарю під 10-кратним збільшенням вивчити структуру новоутворень і з`ясувати, наскільки вони безпечні.

3. Лікування шкірних хвороб

Шкіра є своєрідним дзеркалом, в якому відображається стан всього організму, проблеми з шлунково-кишковим трактом, з імунною або ендокринною системою впливають на стан шкіри. При лікуванні шкірних захворювань дуже важливий комплексний підхід. Лікар може порекомендувати консультації у суміжних фахівців (гастроентеролога, імунолога, невролога, ендокринолога) для виявлення дійсних причин проблем зі шкірою.

Для лікування шкірних захворювань різних типів в «Гармонія» використовуються найефективніші комплексні терапевтичні і медикаментозні програми, а також новітні хірургічні методи.

4. Хірургічне лікування - видалення шкірних утворень

Для видалення папілом, кондилом, бородавок, контагіозного молюска і інших шкірних утворень в «Гармонія» застосовуються швидкі і безпечні методи, що забезпечують прекрасний естетичний ефект:

Кріодеструкція - на тканини шкірного освіти локально впливають рідким азотом, викликаючи його безболісне руйнування. Патологічна тканину в результаті заморожування до температури рідкого азоту відмирає і відторгається самостійно через 10-20 днів після операції.
Лазерне видалення - один з найсучасніших методів видалення патологічних шкірних утворень з використанням вуглекислотного хірургічного лазера малого діаметра. Видалення тканин лазером відбувається шар за шаром, безконтактно і стерильно.
Радіохвильова хірургія - проводиться з використанням спеціального апарату «Сургитрон» (США), що видаляє м`які тканини за допомогою високочастотних хвиль. Розріз виконується за рахунок випаровування клітин, що потрапляють під дію хвиль, майже як при розрізі скальпелем, але без болю і не травмуючи сусідні тканини.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати