Дарсонваль

Стимулююча і тонізуюча дію дарсонваля знайшли застосування і в косметології. Він використовується для видалення шкірних утворень, омолодження обличчя і шиї і усунення ряду косметичних проблем, таких як:

 Процедура дарсонваль в косметології дозволяє забути про вік, вона підвищує пружність і еластичність шкіри, що в`яне, стираючи зморшки і нерівності, нормалізує жирну пористу і суху шкіру, підтягує овал обличчя, покращує стан і колір шкіри. При целюліті, який доставляє жінкам чимало проблем, дарсонваль відновлює процес водно-жирового обміну.

Апарат дарсонваль в косметології сприяє нормалізації роботи потових і сальних залоз, після такої процедури шкіра стає матовою, а пори скорочуються. Дарсонваль успішно справляється з акне, судинними зірочками і іншими косметологічними дефектами.
Кваліфіковані косметологи без проблем підберуть оптимальну програму впливу апарату, визначать тривалість і кількість лікувальних процедур, які необхідні для оздоровлення шкіри. Застосування дарсонваля має безліч захоплених відгуків, його вважають одним з найбільш ефективних способів відновлення в`янучої або проблемної шкіри.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати

Цікаво знати

Курси по медичні косметологі

Курси по медичні косметології Завітайте в Soul of Beauty на Курс по медичній косметології! 200 годин занять з лікарем-косметологом...

детальніше

Біоревіталізація

Біоревіталізація - відновлення шкіри з компонентами, близькими до міжклітинної речовини шкіри

детальніше

Консультація косметолога

При замовленні з сайту знижка на всі послуги косметолога 10%.

детальніше

180грн

Тільки місяць альдегідна французька маска+масаж обличчя всього лиш за 180грн

детальніше