Біоревіталізація

«Біоревиталізація» дослівно перекладається, як природне повернення до життя ( «біо» - натуральне, природне, «ре» - повернення, «віта» - життя). При проведенні даної омолоджуючої процедури відсутні пошкодження на шкірі і період відновлення, що відрізняє її від подібних хірургічних процедур.

Де зробити біоревиталізацію у Львові?

Один з найпопулярніших на сьогоднішній день методів введення активних речовин, біоревіталізація дозволяє за короткий проміжок часу досягти омолодження шкіри тіла, шиї, декольте і лиця.

Під час даної процедури, як правило, застосовуються косметологічні препарати на основі гіалуронової кислоти - речовини, що має природне походження і міститься в нашій шкірі. На сьогоднішній день на ринку представлено безліч різних препаратів, заснованих на гіалуроновій кислоті.

Якщо ви шукаєте, де зробити біоревиталізацію, то звертайтеся в центр «Гармонія».
Переваги:

Біоревіталізація в салоні проводиться методом введення в шкіру гіалуронової кислоти, яка взаємодіє з рецепторами клітин і стимулює регенерацію тканин.

Дана кислота є натуральним складовим елементом нашої шкіри і виробляється в організмі самостійно, саме вона відповідальна за природну зволоженість шкіри, її пружність і молодість. Однак з часом цей процес істотно сповільнюється, результатом чого стає тьмяна в`яне шкіра і поява зморшок. Біоревіталізація шкіри обличчя не тільки забезпечує клітини шкіри даної кислотою, а й стимулює вироблення в організмі власних еластинових і колагенових волокон.

Жінки, які пройшли біоревіталізацию у Львові, відгукуються про неї, як про засіб, радикально покращує якість шкіри за мінімальний період часу. При цьому вона може проводитися не тільки на зрілій шкірі. Біоревіталізація ефективно бореться не тільки зі старінням шкіри (зморшки, тьмяний колір обличчя), але і з різними її дефектами (купероз, пігментні плями), тому зробити біоревіталізацію намагаються багато жінок.

Очікувані результати помітні, як правило, вже через два - три дні, однак наші фахівці рекомендують пройти повноцінний курс біоревіталізації для того, щоб отримати найкращий ефект. Клієнти нашого салону відзначають, що їх шкіра набула еластичність, тонус і колір, властиві здоровій і молодій шкірі, усунулися дрібні зморшки, завдяки чому сповільнився процес старіння шкіри.

Ми можемо зі стовідсотковою впевненістю стверджувати, що біоревіталізація в салоні краси «Гармонія» - це гарантія вашої молодості і нев`янучої краси.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати