Біоптрон і світлотерапія

Біоптрон - свіжий вектор у медицині

Захворювання при яких застосовується світло терапія Біоптрон:спортивні перегрупування,аденоіди,бронхіт,гайморит,грип,отими,реніт(вірусний і алергічний),тонзеліт,больові синдроми,неврит трійчастого нерва,радикуліт,артрит,артроз,бурсит,гематоми,розтяжки м`язів і зв`язок,абсцеси,геморой,довго незагюючі рани,опіки,післяопераційні рани,пролежні,простатит,мастит,пупкова рана у новонароджених,акне,алопеціі,дерматит,вітіліго,герпес,демодекоз,опрілості,папіломи,бородавки,псоріаз,фурункульоз,целюліт,морщини,старіюча шкіра.

За останні 2 десятиліття в медицині відбулися серйозні зміни, сприйняті як фахівцями, так і пацієнтами. У світі, що буквально наповнений відкриттями, в результаті досліджень були розроблені нові ефективні способи лікування. Деякі з них стали можливі завдячуючи новим технологіям; інші - завдяки природним ресурсам і механізмам, що відомі з давніх часів. Чимало з цих методів є вдалим поєднанням древніх знань і нових технологій, які сьгодні стали доступні всім.

Цікаво знати, що нового пропонує наука. У той же час є певний скептицизм відносно побічних ефектів і проблем, які виникають при використанні сучасних лікарських препаратів і методів лікування. Сьогодні, більш ніж будь-коли, людей цікавить використання древніх знань і мудрості. Люди частіше, ніж будь-коли раніше, задають питання: "Це небезпечно?" і "Чи є побічні ефекти?". Розуміючи, що мають у своєму розпорядженні правом вибору, вони хочуть це знати, щоб мати можливість стежити за своїм здоров`ям і здоров`ям оточуючих.

Оскільки медичні фахівці все частіше користають цілісний підхід до профілактики та лікування, Світлотерапія Біоптрон розглядається як свіжий вектор.

Лікарська філософія Гіппократа завжди актуальна в медицині: "Перш за все, не нашкодь" і "Поважай цілющу силу Природи".


Відкриття в медицині: система світлотерапії Біоптрон

Система світлотерапії Біоптрон - потужна технологія світлотерапії, яка використовує практично всю видимість спектру. На початку 1980-х вчені відкрила важливість поляризованого поліхроматичного світла. На основі таких досліджень розроблено система контролю світлотерапії Біоптрон. З 1988 року компанія Bioptron AG фінансувала подальші складні дослідження і створення нового апарату для реалізації оптимальної клінічної ефективності світлотерапії.

Таким чином, Система світлотерапії Біоптрон має більш ніж 20-ти річний досвід використанняі використовується лікарями і медсестрами в лікарнях, і людьми в домашніх умовах, надаючи позитивний результат на організм людини.

Запатентована технологія світлотерапії Біоптрон успішно використовується в клінічних умовах, демонструючи відмінні результати для профілактики і лікування різних захворювань. Технологія вищої якості, інноваційний дизайн і простота використання поєднуються з відсутністю побічних ефектів. Світло Біоптрон - ще один метод лікування як в клінічних, так і в домашніх умовах.


Біостимуляція і запобігання захворювань

Світло Біоптрон надає так званий біостимулюючий ефект: при попаданні на шкіру він стимулює світлочутливі внутрішньоклітинні структури і біомолекули. Це викликає клітинні ланцюгові реакції і запускає так звані вторинні відповіді, які поширюються на весь організм.

Світлотерапія Біоптрон сприяє:


Механізм впливу світла Біоптрон

Для біологічної відповіді світло повинне бути поглинене. Різні тканини і клітини організму мають унікальні характеристики поглинання світла, що визначають якої довжини світлові хвилі будуть поглинені для того, щоб здійснити терапевтичний ефект.

Кожна клітина поглинає світло певної довжини хвилі. Різні довжини хвиль впливають на різні тканини і клітини організму. Ось чому Система світлотерапії БІОПТРОН об`єднала світлові хвилі з різною довжиною хвилі в одному приладі. Світло БІОПТРОН використовує комбінацію інфрачервоних і видимих довжин хвиль світла, які вважаються найбільш корисними при лікуванні різного типу захворювань і травм.

Видиме та інфрачервоне світло здійснюють позитивні зміни на клітинному рівні. При тому відсутній будь-який один механізм дії, біостимулюючий ефект світла БІОПТРОН є результатом поєднання різних механізмів дії.

Протипоказання

При вагітності, при гострому болі в животі (втім, як і будь-яким знеболюючим до приходу лікаря - тому, що це може змастити клінічну картину), при наявності онкологічних образованій. Декомпенсіровані захворювання (ті, які виникають при гострій патології, коли у організму немає запасу енергії для підтримки правильної роботи) таких внутрішніх органів, як печінка, нирки і серце, теж не є показаннями для лікування "Біоптрон". При ендокринних порушеннях, нервових хворобах і зміні складу крові потрібно проконсультуватися з лікарем перед вткористанням. Її вплив схожий з впливом сонячного світла (але без шкідливих променів).

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати