Безінєкційна мезотерапія

Безін`єкційна мезотерапія - один із сучасних методів омолодження, схуднення і поліпшення стану шкіри. Як відомо, мезотерапія має на увазі введення ін`єкцій за допомогою спеціальних голок у внутрішні шари шкіри. Залежно від того, яка область обробляється і які проблеми вирішуються за допомогою процедури, підбираються ті чи інші препарати. Безін`єкційна мезотерапія є різновидом мезотерапії, для проведення якої не використовуються голки, за рахунок чого підвищується безпека процедури і виключаються можливі хворобливі відчуття. Ефективність апаратної мезотерапії досягається завдяки проникненню розчинів через пори під впливом електричних імпульсів (метод електропорації).

Заснований на методі електропорації, апарат максимально збільшує проникність клітин і поглинання ними активних речовин. Принцип роботи механізму полягає в тому, що апарат відкриває і закриває водні канали клітинних мембран, забезпечує безперешкодне проникнення речовини в епідерміс і дерму. Дана технологія допомагає досягти таких же ефективних результатів, як і при традиційній мезотерапії, але при цьому не викликає болю, травм і гематом. Тривалість процедури для особи - всього 30 хвилин.

Дана процедура не має сезонності, безболісна, комфортна і ефективна. Електропорація - мезотерапія без болю, набряків і гематом!

Безін`єкційна мезотерапія - порятунок для тих жінок, які панічно бояться уколів або мають дуже чутливу шкіру.
Залежно від препаратів, що вводяться Безін`єкційна мезотерапией особи досягаються ефекти:

Безін`єкційна мезотерапія рекомендується проводити на підготовлену шкіру, після видалення шару ороговілих клітин (ультразвукова чистка). Електропорація добре поєднується з іншими методами естетичної косметології - масажами, чистками особи і т.п.

Для досягнення тривалого ефекту необхідний курс - 7-10 процедур, а також підтримують сеанси в подальшому. Підтримуючий курс рекомендується проводити 1 раз на місяць. Ритм лікування одна- дві процедури в 5-10 днів, в залежності від проблеми.

Безін`єкційна мезотерапія на тілі дозволяє вирішити проблеми:

Переваги Безін`єкційна мезотерапії (електропорації)

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати